STRONA GŁÓWNA > WYDARZENIA

NAJNOWSZE INFORMACJE
rok szkolny 2010/2011

 
NOWI UCZNIOWIE W SZEREGACH NASZEJ SZKOŁY
 

28.10 2010 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. Cała uroczystość składała się z dwóch części. Pierwsza część była bardzo podniosła. Po odśpiewaniu hymnu nastąpił bardzo ważny moment w życiu pierwszoklasistów, a mianowicie uroczyste złożenie przysięgi na sztandar szkoły.

Następnie Pani dyrektor Krystyna Zarębska dużym, zielonym ołówkiem dokonała pasowania na ucznia i wręczyła im dyplomy.
 

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna, w której to dzieci popisywały się podczas programu słowno-muzycznego swoimi umiejętnościami nabytymi do tej pory w szkole. Kandydaci na uczniów śpiewali piosenki, recytowali wiersze, za co nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Były też rady i życzenia od starszych kolegów. Następnie od opiekuna SKO uczniowie kl. I dostali książeczki SKO z symboliczną złotówką. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki od uczniów klas II,III i IV oraz zestaw słowników od przedszkolaków. Nad całością czuwała wychowawczyni klasy pierwszej Pani Renata Ekman.


W poczet szkolnej społeczności przyjęto szczęśliwą siódemkę.


Oto oni: Nikola Błaszczak, Adrian Gąsiorowski, Dawid Hacia, Łukasz Jaros, Sebastian Kalisz, Malwina Król, Martyna Szwedowicz.

Po uroczystości uczniowie przeszli do klasy. Tam czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Pierwszakom i ich rodzicom życzymy samych szczęśliwych dni i zadowolenia ze swoich pociech.

 


POWRÓTSzkoła Podstawowa
w Górznej
"Szkołą z Klasą"

Copyright © 2005 by Versinon. Wszystkie prawa zastrzeżone.