SPORT W NASZEJ SZKOLE
ROK SZKOLNY 2009/2010

GMINNY TURNIEJ  PIŁKI NOŻNEJ

"ORLIK CUP 2010"

Kolejny sukces odniosła nasza reprezentacja szkoły w piłce nożnej. 28 kwietnia w Blekwicie na "Orliku" odbył się turniej piłki nożnej. W zawodach brały udział drużyny ze wszystkich gminnych szkół (Górznej, Kleszczyny, Stawnicy, Radawnicy, Świętej, Zalesia, Sławianowa). Po emocjonujących meczach "nasi" zajęli III miejsce wygrywając w decydującym meczu rzutami karnymi z kolegami ze Sławianowa.

Od lewej: Karol Jaros, Patryk Grelewski, Jakub Skrzypczyński, Karol Grelewski, Jakub Hacia, Wojciech Burakowski, Patryk Stasiak, Szymon Albin.

Kapitan drużyny Karol Grelewski odbiera puchar z rąk Przewodniczącego LZS pana Zdzisława Gwizdały.

GMINNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

11 lutego 2010 r. w Szkole Podstawowej w Świętej odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców. Oprócz naszej reprezentacji w zawodach brały udział zespoły ze szkół w Radawnicy, Świętej, Sławianowa, Kleszczyny oraz Zalesia. Reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce wygrywając w meczu finałowym z rówieśnikami z Kleszczyny 2:0. Można powiedzieć, że udał się rewanż, ponieważ rok temu zajęliśmy II miejsce ulegając drużynie z Kleszczyny 0:2.

Zwycięski zespół. Stoją od lewej: Dawid Michta, Karol Jaros, Jakub Skrzypczyński, Karol Grelewski, Wojciech Burakowski, Patryk Stasiak, Patryk Grelewski.

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

06 lutego w Szkole Podstawowej w Sławianowie rozegrany został Gminny Turniej Drużynowy Tenisa Stołowego. W zawodach brało udział po 5 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny chłopców oraz dwie drużyny dziewcząt. Zawody zakończyły się dużym sukcesem. Nasze zespoły zajęły po dwa pierwsze miejsca.

Zwycięskie drużyny

Dziewczęta. Od lewej: Małgorzata Olczak, Maja Jastrzębska (Górzna II), Milena Grelewska, Justyna Kędzia (Górzna I)

Chłopcy. Od lewej: Patryk Stasiak, Wojciech Burakowski (Górzna II), Karol Grelewski, Jakub Skrzypczyński (Górzna I)

GMINNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY

2 grudnia odbył się w naszej szkole Gminny Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych w Warcaby Klasyczne. W zawodach udział brali wyłonieni w drodze rozgrywek szkolnych, najlepsi uczniowie ze szkół w Zalesiu, Sławianowie, Radawnicy i Górznej. Grano na dystansie siedmiu rund. Zwyciężył uczeń z naszej szkoły Karol Grelewski. Środki na zakup nagród, drobnych upominków, słodyczy i napojów ufundowała Gmninna Kmisja d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Złotów.

Zwycięzcą turnieju został uczeń naszej szkoły Karol Grelewski (trzeci od lewej).
Życzymy powodzenia w mistrzostwach powiatu.