OGŁOSZENIA

 
STRONA GŁÓWNA Oddział przedszkolny
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. TONY'EGO HALIKA
W GÓRZNEJ
 

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 2013/2014

 

 
GRUPA I
Wychowawcy: Maria Wellna, Beata Kujawa

 

 

GRUPA II

Wychowawca: Kinga Lewandowska

 

AKTUALNOŚCI
 

 

 

 

 

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO
PRZEDSZKOLA
NA ROK SZKOLNY 2014-2015

 

 

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22 stycznia w oddziale przedszkolnym w Górznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

W uroczystości wzięło udział około osiemdziesięciu gości (babcie, dziadkowie, rodzice dzieci).

Dzieci z oddziału przedszkolnego pod opieką nauczycieli i wychowawców, przygotowały piękny program artystyczny. Po programie zaprosiliśmy gości na poczęstunek.

 

GALERIA

 

Dnia 19 grudnia 2013 w Oddziale przedszkolnym odbyło się lepienie pierogów na wspólną Wigilię szkoły podstawowej i  oddziału przedszkolnego. W lepieniu pierogów wzięły udział mamy i babcie dzieci, oraz uczniowie z klasy V i VI. Serdecznie dziękujemy za pomoc.
Dnia 20 grudnia 2013 odbyła się Wigilia dla uczniów oddziału przedszkolnego i szkoły podstawowej oraz rodziców dzieci. Dzieci ozdabiały choinkę samodzielnie zrobionymi dekoracjami. Dzieci z Oddziału przedszkolnego przygotowały przedstawienie Jasełkowe. W jasełkach wzięły udział wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego. Jasełka zostały również wystawione w Kościele w Górznej dnia 4.01.2014 r.

GALERIA

Prace plastyczne dzieci

Noc w przedszkolu

Dnia 15 listopada 2013 po raz kolejny odbyła się " Noc w przedszkolu" dla dzieci 5 i 6 letnich z naszego przedszkola. W nocy brało udział 14 uczniów pod opieką wychowawcy- Kingi Lewandowskiej. Na kolację dzieci jadły spaghetti przygotowane przez Panią Katarzynę Datkiewicz- mamę ucznia. Później oglądaliśmy bajki. Około godziny 22 wszystkie zuchy położyły się spać. Tym razem jak zawsze obyło się bez płaczu za rodzicami. Około 6.00 dzieci zrobiły pobudkę. I już myślimy o następnej nocce.

GALERIA

Dnia 17 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego odwiedziła Pani Olimpia Gapińska - policjantka z Wydziału d/s Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Pani Olimpia przeprowadziła pogadankę na temat "Bezpieczna droga z domu do przedszkola i bezpieczeństwo w przedszkolu"

24 września dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczestniczyły w spotkaniu z polarnikiem dr Pawłem Loro, który opowiadał o Antarktydzie, Arktyce. Dr Paweł Loro kilkakrotnie przebywał w stacji badawczej na Antarktydzie, opowiadał nam o zmaganiach ze sztormami i brakiem pożywienia

ARCHIWUM

Rok szkolny 2012/2013

 


Szkoła Podstawowa
w Górznej

"Szkołą z Klasą"

 Copyright © 2005 by Versinon. Wszystkie prawa zastrzeżone.