OGŁOSZENIA

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

przedszkole@spgorzna.pl

REKRUTACJA

 Przedszkole

 Klasa I

 Plan lekcji

 Podręczniki

 Patron szkoły

 Sztandar

 O szkole

 Historia

 Statut

 Program wych.

 System oceniania 

 Sukcesy 

 Osiągnięcia

 Wizytówki

Innowacje i dobre

praktyki

 

 Kadra 

 Samorząd

 Rada Rodziców

 Wychowawcy 

  

 Biblioteka

 Kółka

 Sport 

 Wycieczki 

 

PASJONACI

 Muzeum

 

EKOLOGIA

 Forum Ekologiczne

 Kalejdoskop przyrody

 Akcje ekologiczne 

UCZNIOWIE

 Prace plast.  

 Teksty 

NAUCZYCIELE

 Scenariusze 

 Publikacje 

 

 Inne szkoły 

 Linki 


 

 

STRONA GŁÓWNA > AKTUALNOŚCI


ROK SZKOLNY 2014/2015

W dniu 12 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbyła się pogadanka strażaka na temat "Bezpieczne wakacje". Podczas pierwszej części spotkania pan Kazimierz Wiebkowski - Kierownik Sekcji Wydziału do spraw Operacyjnych i Kontrolno- Rozpoznawczych z  Komendy Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Złotowie opowiedział dzieciom o zagrożeniach wynikających między innymi ze spotkania z niebezpiecznymi zwierzętami, używania gazu lub innych łatwopalnych materiałów. Dowiedzieliśmy się jak należy postępować w określonych sytuacjach. W drugiej części potkania pan Michał Krawczyk, Krystian Wróbel, Patryk Tyborski i Propp.Tomasz Rusin z Ochotniczej Straży Pożarnej w Błękwicie pokazali nam i opowiedzieli w jaki sposób należy  pomagać osobom rannym, i jak ratować życie innych osób. Jednak najciekawsze dla dzieci było wyposażenie samochodu strażackiego. Po tej wizycie uczniowie naszej szkoły i oddziału przedszkolnego z pewnością poradzą sobie w niebezpiecznych sytuacjach.

W dniu 8 czerwca 2015 roku w naszej szkole odbyła się pogadanka pracownika Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Złotowie pana Jacka Bieleckiego. Tematem pogadanki było bezpieczeństwo dzieci w gospodarstwie rolnym. Na zakończenie spotkania oglądaliśmy film animowany na temat zagrożeń w gospodarstwie rolnym. Dzieci które wykazały się aktywnością podczas spotkania zostały nagrodzone .

Dnia 22 maja 2015 roku nauczyciele Oddziału  przedszkolnego przy Szkole Podstawowej im. Tony'ego Halika w Górznej zorganizowali  po raz siódmy Piknik Rodzinny, połączony z kiermaszem przedszkolnym na którym sprzedawano butelki wykonane techniką de coupage, książeczki z pracami dzieci, oraz ręcznie robione kartki okolicznościowe. Na piknik przybyło ponad 75 osób ( dzieci przedszkolne, mamy, tatusiowie a nawet dziadkowie i babcie. Najpierw odbyła się uroczystośc z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca, a później spotkaliśmy się przy grillu. Dla dzieci oraz dla tatusiów były przygotowane konkurencje sportowe. Wszyscy bardzo miło spędziliśmy czas.

 

Badanie umiejętności trzecioklasisty

19 maja 2015 roku uczniowie klasy trzeciej, pisali swój pierwszy poważny egzamin. Badanie umiejętności trzecioklasistów ma dostarczyć informację na temat poziomu wiadomości i umiejętności, które uczniowie zdobyli w czasie trzech lat nauki. Sprawdzian składał się z dwóch testów. Jeden dotyczył języka polskiego, a drugi matematyki.

GALERIA

DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

Dnia 07.05.2015r.uczniowie klasy III i VI uczestniczyli w akcji promującej projekty dofinansowane ze środków unijnych w Lasach Państwowych. W spotkaniu z objazdem terenowym wraz z przedstawicielem Nadleśnictwa Lipka panem Adamem Otrębą uczniowie poznali przedsięwzięcia zrealizowane w ramach projektu,, Zwiększenie możliwości retencyjnych oraz przeciwdziałanie powodzi i suszy w ekosystemach leśnych na terenach nizinnych’’

GALERIA

EGZAMIN SZÓSTOKLASISTY W OBRAZACH

GALERIA

REKOLEKCJE

GALERIA

 KONKURS MOJA CHOINKA

Został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny pt. ,,Moja choinka''. Udział w głosowaniu brali  uczniowie i nauczyciele.
 

I miejsce      Sebastian Kulasza

II miejsce     Hubert Ziółkowski

III miejsce     Sandra Mirosław

 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 22 stycznia 2015 roku w Szkole Podstawowej im. Tony'ego Halika w Górznej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i dziadka przygotowana przez  nauczycieli i dzieci z Oddziału Przedszkolnego. Przybyło do nas wielu zaproszonych gości. Po występach dzieci w klasie I był przygotowany poczęstunek dla gości oraz dla dzieci.

GALERIA

Jasełka w Nowinach

25 stycznia uczniowie naszej szkoły, przedstawili jasełkę dla mieszkańców Nowin.

GALERIA

Wizyta Elżbiety Dzikowskiej

Patron naszej szkoły, Tony Halik, zadbał o przybycie do nas swojej wysłanniczki, żony, Elżbiety Dzikowskiej. Cała społeczność, naszej szkoły i wsi Górznej i Nowin, mogła uczestniczyć  w ponownym otwieraniu świata podróży naszego patrona. Tak bliskie spotkanie z Panią Elżbietą Dzikowską otworzyło w nas na nowo pragnienia i marzenia poznawania niezwykłego świata podróżników przybyłego do nas w raz z Naszym Gościem.

Po oficjalnym powitaniu przez panią dyrektor i wójta gminy, wystąpili uczniowie i przedszkolaki. Jedną z witających była Indianka - uczennica, która jako 6-latek, również w tym stroju, witała panią Elżbietę 7 lat temu. Te siedem minionych lat z Tonym Halikiem mogliśmy prześledzić w prezentacji multimedialnej - "7 lat z Halikiem".

Pani Elżbieta Dzikowska, zabierając głos, opowiedziała nam o swoich kolejnych podróżach i działaniach na rzecz Muzeum im. Tony'ego Halika w Toruniu.

Spotkanie zakończyło sie wspólnymi fotografiami, na których utrwalona została prawdziwie serdeczna atmosfera i bliskość z Naszym Gościem, którą mamy możliwość utrzymywać przez odwiedziny w muzeum poświęconym Jej mężowi Tony'emy Halikowi.

 

GALERIA

Bywają i takie zajęcia...

Uczniowie klasy trzeciej podczas zajęć lekcyjnych, uczyli się jak wykonać koktajl mleczno- owocowy. Wcześniej dowiedzieli się o ogromnym znaczeniu produktów mlecznych dla prawidłowego wzrostu każdego organizmu .Samodzielne wykonanie koktajlu dało dzieciom wiele radości i dumy. Podczas tych zajęć nauczyciel przypomniał o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa podczas obsługi miksera. Uczniowie pracowali w grupach, każda grupa musiała zadbać o produkty i wszystkie potrzebne materiały do wykonania zadania. Oto kilka zdjęć ukazujących prace podczas zajęć.

GALERIA


Jasełka

W niedzielę 4 stycznia 2015 roku, nasi mali aktorzy przedstawili jasełka dla wszystkich mieszkańców Górznej z udziałem księdza proboszcza Stanisława Łąckiego. Spotkanie zakończono śpiewaniem kolęd solo, w  duecie z babcią, mamą, tatą.   

GALERIA

Wigilia


W naszej szkole z okazji Świąt Bożego Narodzenia odbyła się Wigilia szkolna. Dzięki przepięknej scenografii atmosfera w tym dniu była prawdziwie świąteczna.
Do Wigilii przygotować się trzeba starannie. Dlatego też my rozpoczęliśmy przygotowania dużo wcześniej. W tym roku postanowiliśmy przybliżyć uczniom zwyczaje bożonarodzeniowe na Krajnie. Wszystkie klasy wraz ze swoimi wychowawcami robiły przeróżne ozdoby choinkowe; dzwoneczki, anioły, bombki, kartki świąteczne oraz poznawały historię Krajny. Każda z tych prac plastycznych miała mieć akcent krajeński. Pewnego dnia przybyła do nas pani Renata Walkowiak z warsztatami sztuki kulingu, czyli wykonywanie ozdób z małych pasków papieru. Zrobiliśmy mnóstwo aniołów, bombek i innych ozdób papierowych .Spora grupa dzieci przygotowywała jasełka .Oprócz Świętej Rodziny, aniołów, diabełków i Heroda było tam mnóstwo postaci z ulubionych bajek; Kopciuszek, Calineczka, Pinokio, Dziewczynka z zapałkami, Jaś i Małgosia, Smerfetka i wiele innych.
Naszą szkolną Wigilię obchodziliśmy 17 grudnia od godz.17.00 wraz z naszymi rodzicami , którzy licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Na stołach znalazły się przysmaki przygotowane przez dzieci w szkole lub w domu. Każda klasa prezentowała swoje ciasteczka w różnych kształtach i pięknie przyozdobione.
Największą niespodzianką była wizyta i występ zespołu ,,Krajniacy’’, przedstawiającego nam zwyczaje krajniackie. Dla dzieci było to spotkanie z historią naszego region .Po jasełkach Krajniaków obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły.
Na zakończenie zaśpiewaliśmy kolędy, dzieliliśmy się opłatkiem i kosztowaliśmy przygotowane smakołyki. Honorowym gościem naszej wigilii był wójt naszej gminy pan Piotr Lach.

GALERIA


Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału
W
Konkursie fotograficznym
,,MOJA CHOINKA’’

 

Żywe i sztuczne, małe i duże, uginające się pod naporem ozdób i te skromne – zapraszamy do konkursu fotograficznego. Dbamy oto, aby wyglądały jak najpiękniej. Pochwalcie się swoim drzewkiem. Zadanie konkursowe polega na sfotografowaniu choinki znajdującej się Twoim domu. Wydrukowane zdjęcie przynieść do biblioteki szkolnej do dnia 16 stycznia 2015roku. Każdy uczeń może złożyć tylko jedną pracę. Zdjęcie konkursowe o wymiarach 15 x 21. Nie zapomnij podpisać swoje zdjęcie. Przyniesione prace będą eksponowane na holu szkoły. Ogłoszenie wyników do 27 stycznia 2015roku. Organizator nie zwraca przyniesionych prac.


 

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w klasie trzeciej

Grudzień w naszej klasie upłynął w świątecznej atmosferze. Poznawaliśmy tradycje świąteczne, wykonywaliśmy przeróżne ozdoby świąteczne, ubieraliśmy choinkę, wykonywaliśmy kartki świąteczne, uczyliśmy pisać się życzenia świąteczne, dekorowaliśmy klasę, poznawaliśmy Krajnę, zwyczaje na Krajnie, śpiewaliśmy kolędy krajeńskie . Zapraszam do naszej galerii.

GALERIA

Królewna Śnieżka oraz spotkanie z Mikołajem


Uczniowie klas młodszych naszej szkoły 5 grudnia pojechali na spotkanie z Mikołajem do Pilskiego Domu Kultury. Spotkanie zostało poprzedzone obejrzeniem teatrzyku pt ,,Królewna Śnieżka’’ w wykonaniu aktorów słupskiego teatru. Spotkanie ze sztuką z prawdziwymi aktorami, dzwonkami, kurtyną nie jest dla nas codziennością dlatego z wielkim zaciekawieniem obejrzeliśmy przedstawienie. Ale najsympatyczniejsze było spotkanie z Mikołajem.

Słodkie pyszności
 

Nikt nie wyobraża sobie, aby tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nie upiec ciasteczek. Już po raz kolejny uczniowie klasy II i III, przygotowali takie słodkie pyszności. Ileż radości było przy wałkowaniu ciasta, wycinaniu gwiazdek, choinek , laleczek, reniferów i innych ciekawych wzorków. Największe emocje były przy ozdabianiu, każdy według własnego pomysłu mógł ozdobić swoje ciasteczka. Dzień ciasteczkowy jest bardzo sympatycznym wydarzeniem, które niezwykle integruje wszystkich i sprawia dużo radości.

GALERIA

 

 Laureat ogólnopolskiego konkursu plastycznego

pt.: „Prawa Dziecka Oczami Dzieci”
 

W dniu 3 grudnia 2014r. w Belwederze Pierwsza Dama Anna Komorowska spotkała się z laureatami konkursu „Prawa Dziecka Oczami Dzieci”. Konkurs odbył się w ramach Akcji Sędziowie Rodzinni Dzieciom, która została objęta Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta RP. Pierwsza Dama gratulując laureatom konkursu zauważyła, że niezwykle istotne jest to, że poruszane w pracach kwestie praw dzieci są tematem dotyczącym dzieci na całym świecie. Anna Komorowska przypomniała, że w tym roku obchodzone jest 25-lecie Konwencji o Prawach Dziecka, a konkursowe prace znakomicie wpisują się w ten jubileusz. Na konkurs wpłynęło ponad 17 tysięcy prac z całej Polski, a spośród nich wybrano tylko 12 prac. Szczęśliwym laureatem został Łukasz Jaros z klasy V. Anna Komorowska złożyła serdeczne gratulacje młodym laureatom i podziękowała rodzicom oraz nauczycielom za wspieranie i inspirowanie młodzieży. W programie było również zwiedzanie: Sejmu, Belwederu oraz Centrum Nauki Kopernika.
Niezapomniane przeżycia i zdarzenia z tej uroczystości Łukasz i jego opiekunka  Renata Ekman, przekazali rozemocjonowanej rodzinie i wszystkim uczniom oraz nauczycielom naszej szkoły.

Na zdjęciach szczęśliwy laureat Łukasz Jaros, nauczycielka plastyki Renata Ekman w Belwederze, w towarzystwie Pani Prezydentowej Anny Komorowskiej oraz innych uczestników uroczystości.

GALERIA

KOCIOŁ 2014-12-01
 

W sobotę 22 listopada odbyła się IV edycja Festiwalu Podróżniczego ‘’Kocioł 2014’’. W imprezie tej wzięli udział chętni uczniowie naszej szkoły. Po zarejestrowaniu się i dopełnieniu formalności organizacyjnych ,wesoły i gotowy do walki zespół pod nazwą ,,Ja Baza’’ ruszył na pokonywanie, wyznaczonych zadań. Zadania były z różnorodnych dziedzin, trochę fizyki, trochę matematyki, trochę sprawności fizycznej, trochę znajomości lektur, bohaterów książek dla dzieci. Bawiliśmy się świetnie. Podczas tej gry poznaliśmy wiele ciekawych osób, no i na pewno rozszerzyliśmy naszą wiedzę. Tegoroczna gra toczyła się pod hasłem Skarb Eldorado .Zadania swoimi wątkami nawiązywały do podróży naszego patrona szkoły Tony’ego Halika po Ameryce Południowej, no i trzeba było wykazać się podstawową znajomością Złotowa.
W godzinach popołudniowych spotkaliśmy się w Sali kina i tam wysłuchaliśmy i obejrzeliśmy relację z bliższych i dalszych wypraw. Gościem honorowym tegorocznego festiwalu złotowskich podróżników był podróżnik Szymon Stawski, który opowiadał o swojej podróży śladami Tony’ego Halika i Elżbiety Dzikowskiej po Ameryce Południowej. Uczestnicy festiwalu z naszej szkoły zrobili sobie wspólne zdjęcie z podróżnikiem panem Stawskim.
Dzień ten był pełen wrażeń i. Poznaliśmy wiele ciekawych i miłych osób. Z radością w następnym roku znowu wyżniemy udział w tej wielkiej przygodzie.
Zdjęcia przedstawiają nasz zespół podczas gry terenowej, spotkanie w kinie i spotkanie z gościem honorowym panem Szymonem Stawskim.

GALERIA

 

 „Prawa Dziecka Oczami Dzieci”
konkurs plastyczny
 

12 uczniów naszej szkoły wzięło udział w ogólnopolskim konkursie „Prawa Dziecka Oczami Dzieci” realizowanym w ramach akcji „Sędziowie Rodzinni Dzieciom” pod honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej.
Szkolnym koordynatorem była nauczycielka plastyki p. Renata Ekman. Konkurs miał na celu kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego poprzez edukację w zakresie praw dziecka, a także zapoznanie i upowszechnianie wśród najmłodszych zagadnień Konwencji o Prawach Dziecka. Wszystkie prace zostały wysłane na II etap konkursu, który odbędzie się w Warszawie.

Powodzenia!

PRACE WYSŁANE NA KONKURS

 

Święto Niepodległości.

 Spotkanie, które odbyło się w naszej szkole dnia 7 listopada z okazji Święta Niepodległości było podsumowaniem projektu edukacyjnego pt.: „Tydzień patriotyzmu”,  przygotowanego przez panie: Renatę Ekman, Zofię Stachowiak-Marciniak i Halinę Kostkiewicz. Projekt ten trwał od 3 do 7 listopada. Jego celem było rozwijanie zainteresowań historią Polski, kształtowanie właściwych postaw patriotycznych, współpraca w zespole klasowym i integracja społeczności szkolnej oraz środowiska lokalnego. Główną ideą tego projektu był udział w nim każdego dziecka, wspólna praca i wspólna nauka.

Każda klasa miała przydzielone zadania, z których się wspaniale wywiązała. Efektem tych wszystkich działań były piękne kotyliony dla uczniów, nauczycieli, gości i rodziców oraz prace plastyczne wykonane przez uczniów klas: I, II,i III, które zdobiły hol szkoły. Natomiast klasy : IV, V i VI  popisała się wiedzą historyczną, wyniki były bardzo wysokie i  wyrównane. Punktem kulminacyjnym był montaż słowno-muzyczny zaprezentowany na wieczornicy pt.:„ Wierni Tradycji”.  Piękna dekoracja oraz wspólne śpiewanie z publicznością pieśni patriotycznych sprawiło, że uroczystość na długo zapadnie w naszych sercach.

GALERIA

 

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej
 

Jedną z piękniejszych uroczystości w życiu naszej szkoły jest przyjęcie najmłodszych uczniów do społeczności uczniowskiej. Takie właśnie wydarzenie miało miejsce 14 października 2014 roku w Szkole Podstawowej im. T. Halika w Górznej

W uroczystości wzięli udział uczniowie klasy pierwszej , dyrektor szkoły, nauczyciele, zaproszeni goście, uczniowie klas starszych oraz rodzice pierwszoklasistów.

Przygotowania do tego dnia rozpoczęły się znacznie wcześniej, kiedy to uczniowie poznawali szkołę, kolegów, zaznajamiali się ze swoimi prawami i obowiązkami, wdrażali się do wspólnego życia w społeczności szkolnej.

I wreszcie nadszedł ten najważniejszy dzień. Klasa pierwsza przygotowała na tę uroczystość część artystyczną, aby zaprezentować swoje umiejętności i zdolności przed zgromadzoną publicznością.

Punktem kulminacyjnym całej uroczystości był sam akt ślubowania i pasowania na ucznia. Po odśpiewaniu hymnu państwowego nastąpiła część oficjalna uroczystości, uczniowie złożyli przysięgę na Sztandar Szkoły. Następnie Pani Dyrektor każde dziecko z klasy pierwszej pasowała na ucznia dotykając jego ramienia dużym ołówkiem. Złożyła też wszystkim pierwszakom życzenia wielu sukcesów w nauce. Potem dzieci z klas II i III wręczyły upominki swoim młodszym kolegom. Na koniec była chwila na pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Cała uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem w klasie. Uczniowie pełni wrażeń, w towarzystwie wzruszonych rodziców, udali się do domów.

GALERIA

 

DZIEŃ  PAPIESKI

12 października w naszym kościele filialnym w Górznej odbył się montaż słowno-muzyczny przybliżający postać Św. Jana Pawła II.

W tym roku XIV Dzień Papieski nosił tytuł "Świętymi bądźcie".

Sylwetkę tej wspaniałej osobowości przedstawili uczniowie klasy III i VI.

Podczas uroczystości mieliśmy okazję uczcić już 36 rocznicę wyboru Kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową i przypomnieć postać Polaka, jego nauczanie wzniosłe, radosne i wyjątkowe słowa.

To Jan Paweł II zawsze wskazywał nam drogę ku temu, co piękne, dobre i święte.

Na koniec,  wszyscy zgromadzeni mieli możliwość obejrzeć prezentację o życiu i dziele Św. Jana Pawła II i zaśpiewać ukochaną pieśń papieża Polaka - "Barkę".

 

GALERIA

 

Wojewódzki Konkurs Przyrodniczo- Łowiecki

8 października 2014roku, troje uczniów z naszej szkoły pod opieką Barbary Dudzik zostało zaproszonych do siedziby Polskiego Związku Łowickiego w Poznaniu na podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo-Łowieckiego dla szkół podstawowych województwa wielkopolskiego w roku szkolnym 2013/2014.

Do finału zakwalifikowało się 11 szkół z naszego województwa, w tym nasza Szkoła im. T.Halika w Górznej. Otrzymaliśmy wyróżnienie, podziękowanie za udział i wysokie miejsce w konkursie na szczeblu wojewódzkim.

Na podsumowaniu byli obecni przedstawiciele Zarządów Okręgowych Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawiciele Kół Łowieckich, zaangażowanych we współpracę ze szkołami w ramach konkursu. Przedstawicielem Koła Łowieckie nr4 „Kuropatwa” w Złotowie, z którym nasza szkoła współpracowała, był kolega Zbigniew Dudzik.

Opiekun i koordynator pani Barbara Dudzik otrzymała wyróżnienie za największe zaangażowanie w realizację zadań konkursowych w skali województwa.

Po części oficjalnej uczniowie wysłuchali pięknych utworów tematyce łowieckiej oraz innych znanych utworów muzyki poważnej, w wykonaniu reprezentacyjnego Zespołu Muzyki Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego pod kierownictwem Mieczysława Leśniczaka.

GALERIA

Nasz sukces

7września 2014roku grupa uczniów z naszej szkoły została zaproszona przez okręgowe władze PZŁ w Pile na uroczystość rozdania nagród. Przez cały rok szkolny 2013/2014 uczniowie naszej uczestniczyli w różnorodnych działaniach z edukacji przyrodniczo – łowieckiej, w ramach Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczo – Łowieckiego organizowanego z okazji 90 rocznicy powstania Polskiego Związku Łowieckiego.

Edukacja przyrodniczo- łowiecka, oraz prace wykonane przez uczniów , zostały wysoko ocenione przez komisję PZŁ. Nasza szkoła zdobyła zaszczytne II miejsce w skali okręgu w Pile. Wręczenia nagród dokonali przedstawiciele władz okręgowych PZŁ w Pile.

Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród uczniowie zostali zaproszeni do zwiedzania siedziby zarządu, strzelnicy .Atrakcją spotkania było strzelanie z broni pneumatycznej. Na zakończenie organizatorzy przygotowali poczęstunek.

W uroczystości uczestniczyli myśliwi z Koła Łowieckiego nr 4 Kuropatwa w Złotowie, z którym nasza szkoła współpracuje a sukces jest nasz wspólny.

 

 

GALERIA

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2014/2015.Punktualnie o godzinie 9.00 nauczyciele, uczniowie i rodzice najmłodszych dzieci zgromadzili się na holu szkoły, gdzie rozpoczęła się uroczystość.
Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu wszyscy wysłuchali program artystyczny w wykonaniu uczniów. Następnie głos zabrała pani dyrektor, która ciepło i serdecznie powitała wszystkich zgromadzonych a szczególnie pierwszoklasistów. Po przedstawieniu kadry nauczycielskiej i zapoznaniu z przydzielonymi każdej klasie pomieszczeniami uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Pierwszy dzień pobyty w szkole zakończyliśmy przejściem do kościoła i uczestnictwem we mszy św.

 

GALERIA

 


 

ARCHIWUM

Rok szkolny 2009/2010

Rok szkolny 2010/2011

Rok szkolny 2011/2012

Rok szkolny 2012/2013

Rok szkolny 2013/2014

 


Szkoła Podstawowa
w Górznej

"Szkołą z Klasą"

 

Szkoła Podstawowa
im. Tony'ego Halika
w Górznej
FINALISTA OGÓLNOPOLSKIEGO

KONKURSU

INNOWACYJNA SZKOŁA 2012


GAZETKA SZKOLNA
"Górzniak"

I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Pałuckie Pióro 2004"


WARTO ZOBACZYĆ!!!

Archiwum fotografii


Archiwum zakładek

 Drużyna ZHP

 Szkoła z klasą

 *GAZETKA*  

 Wydarzenia

 Fotografie  


 

tnicze

Copyright © 2005 by Versinon. Wszystkie prawa zastrzeżone.